Wiele osób bardzo chciałoby się samemu utrzymywać. Chcieliby, aby ich firma znajdowała się i działała także za granicą. Marzą o otworzeniu własnej działalności gospodarczej w Hiszpanii. Pomogłoby im to zyskać światowy rozgłos i dałoby możliwość rozwoju. Tobie też się to marzy? Jeśli tak, odezwij się do nas. Nasze biuro pomoże Ci spełnić to marzenie.

Z czym wiąże się działalność gospodarcza w Hiszpanii?

Założenie własnej firmy to szereg różnych wyrzeczeń i przeciwności losu. Należy spełnić multum różnych przepisów i znać doskonale panujące w danym kraju przepisy, aby działalność, którą chcemy otworzyć – funkcjonowała prawidłowo i by nie było żadnych niedogodności. Jeśli nie uda nam się dopełnić warunków, możemy otrzymać karę. Możemy otworzyć spółkę, którą prowadzą osoby fizyczne lub taką, która będzie prowadzona przez osoby prawne. Działalność osób fizycznych może być nawet jednoosobowa. Jako osoba fizyczna mamy prawo rozpocząć działalność indywidualną, Wspólnotę Mienia lub Spółkę Cywilną. Nie musisz martwić się o wniesienie kapitału minimalnego, a dodatkowo odprowadzasz podatek dochodowy od osób fizycznych. Firma w Hiszpanii wiąże się ze znajomością prawa i przepisów obowiązujących w tym kraju. Wielu założycieli ma dużą ilość pytań oraz wątpliwości czy dadzą radę prowadzić działalność gospodarczą w Hiszpanii. Najtrudniejszy zawsze jest początek. Warto jednak podjąć próbę, bo później możesz się rozwijać. Nie musisz martwić się o to, że nie znasz języka. Nasze biuro realizuje zlecenia również w języku polskim i dostarczy Ci w nim także dokumenty.

Firma w Hiszpanii – o czym warto pamiętać?

Założenie firmy w Hiszpanii wiąże się z dopełnieniem różnego rodzaju formalności. Decydując się na ofertę naszego biura, podejmujesz jedną z lepszych decyzji. Pomożemy Ci bowiem w prawidłowym wypełnieniu wszystkich dokumentów, dodatkowo zlecając nam pracę, nie musisz znać języka hiszpańskiego. Dostaniesz od nas dokumenty w języku polskim. Dzięki temu z łatwością zrozumiesz zasady panujące w Hiszpanii podczas zakładania firmy. Zadbamy o to, abyś odbył spotkanie z notariuszem, który podpisze dokumenty. Wyrobimy Ci podpis elektroniczny niezbędny do podpisywania danych na odległość. Zadbamy o to, aby oferta kadrowa była na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo będziemy Cię wspierać w całkowitym procesie polegającym na stworzeniu firmy w Hiszpanii i jej rozkręceniu. Pomożemy poszukać niezbędnych fachowców, którzy upłynnią działanie otwartej przez Ciebie działalności gospodarczej w Hiszpanii. Dzięki pracownikom naszego biura wszystkie formalności dotyczące Twojej firmy przedstawione będą w jasny i klarowny sposób. Nie musisz także martwić się o bezpieczeństwo swoich danych.

Jako biuro księgowe dołożymy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi w pełni sprostały Twoim oczekiwaniom dotyczącym otworzenia firmy w Hiszpanii. Pomożemy Ci ze wszystkimi sprawami biurowymi oraz z wejściem firmy na rynek i jej rozwojem. Z nami spełnisz swoje marzenia o rozwinięciu interesu.