Centrum biznesowe w górach jest świetną alternatywą dla zatłoczonych obiektów konferencyjnych i biznesowych położonych w ścisłych centrach miast. Spokój i otoczenie natury coraz bardziej doceniają przedsiębiorcy i ich partnerzy biznesowi. Obiekty te zapewniają dobrą infrastrukturę w pakiecie z wieloma możliwościami integracji w czasie wolnym. Turystyka w górach wraca do łask. Po długich i wyczerpujących konferencjach, seminariach czy spotkaniach handlowych przyjemnie jest wypocząć wśród gór i lasów. Pozwala to naładować akumulatory na kolejne spotkania i kolejne dni.


Kompleks beskid – centrum biznesowe położone w górach, w Beskidzie Niskim, spełnia wszystkie wymagania swoich klientów. Znajdziemy tu nie tylko bogate zaplecze do prowadzenia konferencji i spotkań biznesowych, doskonale wyposażone sale konferencyjne, ale również dobrą, góralską kuchnię, piękne krajobrazy, dużo zieleni i niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu. Do dyspozycji klientów latem jest basen olimpijski, miejsce na paintball, kort tenisowy, ścieżka rowerowa czy park linowy. Zimą natomiast można skorzystać z pięknie położonego wyciągu narciarskiego położonego tylko 100 m od centrum biznesowego. Wieczorem zaś można zrelaksować się w hotelowym barze przy góralskiej muzyce na żywo.

Centrum biznesowe w górach jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie firm w zakresie nie tylko integracji pracowników, ale przede wszystkim w zakresie możliwości prowadzenia ważnych biznesowych rozmów w miłej i spokojnej atmosferze. Kompleks biznesowy jest położony z dala od dużego miasta i ulicznego hałasu, niemniej jednak lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie z głównych arterii w kraju. Wśród gości nie brakuje klientów zza granicy, którzy cenią sobie nie tylko spokój, ale również doskonałe położenie centrum biznesowego. Wielu z nich wraca ponownie, rekomendując jednocześnie to miejsce swoim partnerom handlowym.

Jeszcze nigdy nie było tylu możliwości połączenia górskiej turystyki i możliwości obcowania z naturą z prowadzeniem ważnych spotkań handlowych, konferencji czy seminariów. Z roku na rok centrum biznesowe w górach cieszy się coraz większą popularnością i jest jednym z czołowych miejsc rekomendowanych zapracowanym przedsiębiorcom i ich współpracownikom. Warto przekonać się osobiście planując kolejną konferencję, seminarium czy spotkanie handlowców. To miejsce dla każdego, kto planuje spędzić czas efektywnie. Liczba miejsc jest ograniczona i należy pamiętać o rezerwacji ze stosownym wyprzedzeniem.